Aco Pejović je jedan od najboljih pevača na  domaćoj muzičkoj  sceni.  Njegova karijera je doživela vrhunac početkom 2000-tih godina . Njegova debitantska pjesma, “Jelena”, brzo je postala hit na top listama iu njoj se uživa do danas, što je dokaz njenog trajnog kvaliteta.

 

 

Aco Pejović i njegova supruga Biljana sklopili su radosnu zajednicu i imali su sreću da odgajaju tri ćerke – Magdalenu, Mariju i Ivu.

U posljednje vrijeme kruže glasine o navodnoj nevjeri Ace Pejovića; ipak, pjevač se pozabavio ovim spekulacijama tvrdeći da ostaje potpuno odan svojoj supruzi i da ne obraća pažnju na takve tračeve.

U intervjuu za emisiju “Eglam”, pjevač je izrazio nepokolebljivo povjerenje u njegovu sposobnost da ostane netaknut najavama i komentarima. On je jasno stavio do znanja da ni on ni njegova porodica ne pridaju značaj takvim primjedbama, jer su njihovi temelji čvrsti i nepokolebljivi. Na takve kritike, pjevačica je naglasila radosnu atmosferu koja ispunjava njihov dom, stvarajući osjećaj opuštenosti.

 

 

Vrijedi napomenuti da su Biljana i njen supružnik stupili u brak odmah nakon njenog završetka srednje škole. Često naglašava ogromnu podršku koju ona pruža u njihovom zajedničkom postojanju. Moj supružnik i ja smo pretrpjeli značajne promjene, posebno u percepciji pojedinaca i metodologiji rada. Cijeli naš pogled na svijet je potpuno promijenjen. Incidenti koji su se desili delovali su kao katalizator, primoravajući nas da preispitamo svoje odluke i prihvatimo promišljeniji ritam.

Korelacija između kriminalnog ponašanja i pop muzike opstala je tokom 90-ih, 2000-ih i danas. Ova trajna veza je primer nesrećne otmice Lepe Lukić, incidenta za koji je saznala naknadno. Uprkos tome što je izdržala ovaj traumatični događaj, Lukić je ostala posvećena svojim obožavaocima i čak je nastupila uz zloglasnog Ljubu Zemunca.

Tokom 1990-ih, kao svjedok se oglasio Ivan Gavrilović koji je razotkrio umiješanost kriminalaca u pomaganje Aci Pejoviću da se popne na scenu.

Tokom 90-ih, bila je redovna pojava da pojedinci imaju neki oblik veze sa onima koji su uključeni u nedozvoljene aktivnosti. Bilo je neizbježno da ljudi naiđu na njih, upuste se u razgovore i traže savjet od njih. U ovom konkretnom prikazu svjedočimo kako je Džamba odigrao ključnu ulogu u pomaganju cijelom dorćolskom timu u to doba. Međutim, on nije bio jedini; Pomoć je pružio i Šljuka, poreklom sa Zvezdare. Uz to, u pomoć je često pozivan Aco Pejović, koji je slučajno Šljukin šogor. Recimo, kada sam putovao u Petrovac, Aco je predložio da se obratimo Šuletu da mi olakša dolazak u Beograd. Dobio sam poziv od Šljuke, što je na kraju dovelo do mog putovanja u grad. Ove interakcije su prevazišle puku pomoć; bilo je brojnih okupljanja na kojima smo se svi okupljali, i nije bilo neuobičajeno da su pojedinci povezani sa podzemnim svijetom bili prisutni tokom ovih prilika.

 

 

  • Tokom ličnih susreta, dobio sam vrijedne smjernice koje su naglašavale važnost kvalitetnog provođenja vremena i pružanja mentorstva. Fokus nije bio na ilegalnim aktivnostima ili krađi, već na potrebi za osjećajem sigurnosti. U tom periodu bilo je bitno da neko pazi na vas zbog prisustva naoružanih osoba i sklonosti ka nasilničkom ponašanju. Da bismo efikasno obavljali svoj posao, potrebna nam je zaštita i pomoć. Iako su bili uključeni brojni pojedinci, postojala je jasno definisana hijerarhija. Ivan Gavrilović razmatra trajnu vezu između industrije zabave i kriminalnih aktivnosti.
Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here