Oglasi - Advertisement

Osjećate li stalnu i nepopustljivu nelagodu u trbuhu bez predaha? Dr. Sinicki identificirao je konačan lijek za gastritis – KLONITE SE OVOGA NI U KAKVOM OKOLNOSTIMA.

Sadržaj se nastavlja ispod oglasa

Dr. Vladimir Sinicki, radiološki stručnjak, opširno je elaborirao uzroke gastritisa i prikladne pristupe rješavanju uporne želučane kiseline koja je posljedica ovog stanja, osobito nakon obroka. Simptomi povezani s gastritisom mogu biti prilično ozbiljni, što dovodi do toga da pojedinci osjete značajnu nelagodu i poteškoće u postizanju mirnog sna. Ova rasprava o uzrocima i liječenju gastritisa vodila se u Jutarnjem programu Prve televizije.

Liječnik je dao objašnjenje da znatan dio, oko 90 posto, odraslih u Srbiji ima neki oblik gastritisa. Gastritis je, uz čir na želucu i dvanaesniku, jedan od najraširenijih psihosomatskih poremećaja, dominantno izazvanih kroničnim stresom.

Medicinski stručnjaci navode da pacijenti često prijavljuju nezadovoljstvo lokalizirano u gornjem dijelu trbuha, često karakterizirajući taj osjećaj kao trnce i peckanje. Ovu nelagodu prate simptomi kao što su mučnina, averzija, žgaravica, nadutost i podrigivanje.

Među čimbenicima koji pridonose ovim simptomima identificirana je Helicobacter pylori, uz unos začinjene hrane, alkohola i kave na prazan želudac. Nadalje, liječnica je naglasila da dugotrajna primjena određenih lijekova, posebice analgetika poput brufena, diklofena i aspirina, također može dovesti do iritacije želuca.

Dr. Sinicki preporučuje da osobe koje imaju simptome kao što su podrigivanje, nadutost i nelagoda u trbuhu nakon konzumacije određene hrane potraže savjet liječnika i razmotre mogućnost podvrgavanja biorezonantnom skeniranju.

Koji je najučinkovitiji tretman za gastritis?

Kako biste ublažili želučane tegobe, preporučuje se suzdržati se od konzumacije luka, jer je poznato da pogoršava problem. Nasuprot tome, soda bikarbona može ponuditi privremeno olakšanje smanjenjem želučane kiseline. Unatoč tome, ako se gore navedeni simptomi nastave, mudro je potražiti liječničku pomoć kao najprikladniji postupak.

BONUS

Ovaj čaj prikladan je za redovito uzimanje u velikim količinama i smatra se sigurnim za trudnice i malu djecu. Predstavlja izvanredan izbor za one koji žele umanjiti miris luka, a istovremeno iskoristiti terapeutske prednosti ove biljke.

Narežite srednji luk na četiri dijela i potopite ga u tri šalice vode. Ako je luk bez ikakvih kemijskih tretmana, stisnite ga zajedno s ljuskom kako biste poboljšali njegovu učinkovitost.

Ostavite smjesu da lagano krčka na laganoj vatri dok polovica tekućine ne ispari, nakon čega je treba procijediti i uživati ​​dok je topla. Okus čaja pripremljenog na ovaj način je ugodan i sladak, s mogućnošću dodavanja meda za dodatnu slatkoću po želji.

Ako vam se okus čaja ne sviđa, možete ga poboljšati dodavanjem dodatnih biljaka; na primjer, razmislite o dodavanju lista kadulje uz nekoliko žličica kamilice ili majčine dušice tijekom procesa kuhanja. Oguljeni luk može se koristiti u kasnijoj pripremi raznih jela, uključujući i ona s krumpirom ili variva. Ovaj čaj je posebno blagotvoran za ublažavanje kašlja, a može poslužiti i za ublažavanje upale grla, kao i kod prehlade i gripe.

Obično je razdoblje od 2 do 3 dana konzumiranja čaja dovoljno za rješavanje ovih zdravstvenih problema. Prema uputama Rudolfa Brojsa, čaj od luka služi kao lijek za srčana oboljenja i bronhijalnu astmu.

  • Za osobe s teškom astmom i bronhitisom savjetuje se piti čaj u trajanju od 2 do 3 tjedna, a moguće i češće, kako bi se osiguralo sveobuhvatno čišćenje bronhija i pluća. Osobe koje boluju od astme savjetuju da u ovaj čaj ubace naribanu crnu rotkvu s malo šećera.

POKLANJAMO TI BESPLATNU KNJIGU!

Upiši svoj e-mail i preuzmi BESPLATNU knjigu 'Bogati otac, siromašni otac'! Saznaj kako korak po korak doći do finansijske slobode i izgraditi život iz snova!

Jedan klik do tvoje knjige i novih prilika!

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here