Nakon samo sedam mjeseci zajedničkog života došao je kraj ljubavnoj  vezi Grigora Dimitrova i Madaline Genea. Madalina Genea, rumunjska glumica i manekenka koju često uspoređuju s poznatom Sophijom Loren, kako prenose mediji, prekinula je ljubavnu romansu s bugarskim teniserom. Uz to, Madalina je i poznata kao najljepša žena na Balkanu.

Kada je 35-godišnja Madalina sa svog Instagram računa skinula sve fotografije na kojima je 31-godišnji Grigor, njezini su pratitelji pratili kako njezine postupke, tako i hronologiju događaja. Slično se dogodilo i kada je Grigor sa svog profila uklonio njihove zajedničke slike. Nakon njihovog razlaza, Grigor je na društvenim mrežama izjavio da se odanost ne može kupiti novcem. Kao odgovor, Madalina je brzo ustvrdila da žrtvovanje prolaznih užitaka zarad postizanja trajne sigurnosti nije oblik uskraćivanja.

Kako prenose bugarski mediji, Madalina je od tenisačice tražila petsto tisuća eura kako bi pokrenula modni biznis. Rumunjski izvori sugeriraju da ga je možda zatekla s drugom ženom. Porijeklom iz Slatine u Rumunjskoj, Madalina je karijeru započela u dobi od 15 godina nakon što ju je otkrio talijanski dizajner Gatoni. Od tada se pojavila u raznim filmovima, poput “Dinastije Gucci”, gdje je utjelovila Sophiju Loren, kao i “Nasljeđe”, “Sve što ste ikada željeli”, “Zulender” i nekoliko drugih.

  • Slično brojnim drugim poznatim ženama, njezin izgled i moguća kozmetička poboljšanja potaknuli su rasprave, što je dovelo do značajnih promjena u njezinu izgledu. Godine 2012. osvojila je naklonost glumca Gerarda Butlera, a kasnije se upustila u veze s Michaelom Fassbenderom i trgovcem umjetninama Vitom Šnabelom. Šuškalo se i da je zainteresirala Leonarda DiCaprija. Osim toga, važno je spomenuti da iz prijašnje veze s rumunjskim biznismenom Matvejem Stratonom ima kćer Charlotte.

BONUS TEKST;

Trenutno se značajan broj pojedinaca diljem svijeta suočava s problemom prekomjerne tjelesne težine, što predstavlja veliki zdravstveni problem jer pretilost može rezultirati teškim bolestima. U nastavku možete pronaći informacije o idealnim rasponima težine koji odgovaraju različitim visinama.

Postoji li metoda za određivanje naše idealne težine u kilogramima? Nutricionistica Branka Mirković navodi da formula postoji, ali vaga često zna dati netočan podatak. Na primjer, žena koja izgleda vitko može se klasificirati kao klinički pretila ako je izgubila mišićnu masu, a ne masnoću tijekom dijete. To je razlog zašto ljudi s povoljnim omjerom mišića i masnog tkiva obično izgledaju zdravo i u formi, dok se oni s povećanim tjelesnim salom – bez obzira na manjak težine – mogu činiti mlohavi.

Osim toga, omjer visine i težine služi kao važna mjera tjelesne masnoće, uz nužnost uravnotežene prehrane i dosljedne tjelovježbe. Nutricionistica ističe posebnost svakog pojedinca, ističući da su naša tijela drugačije građena, što ukazuje da ono što je učinkovito za jednu osobu možda nije prikladno za drugu. Ipak, tjelesna težina služi kao široka mjera našeg zdravstvenog stanja, pokazujući trebamo li obratiti više pozornosti na svoje prehrambene navike i opću dobrobit.

Nutricionistica ističe da su se pogledi na to što čini idealnu težinu razvili, osobito tijekom posljednja dva desetljeća, što je dovelo do ideje da bi pojedinci trebali težiti vitkijoj figuri od one koja se prije smatrala privlačnom. Ovo je osobito važno za starije odrasle osobe, budući da smanjenje mišićne mase povezano sa starenjem zahtijeva postupno smanjenje i težine i dnevnog unosa kalorija.

Branka Mirković utvrđuje da točnu težinu za pojedinca može procijeniti samo vještak; međutim, postoji jednostavna metoda koju možete isprobati kod kuće. Osobe s uskim zglobovima trebaju ciljati na težinu ispod prosjeka, dok bi osobe sa zglobovima srednje širine trebale ciljati na prosječnu težinu. S druge strane, osoba sa širokim zapešćem i atletskom tjelesnom tjelesnom strukturom obilježenom značajnom mišićnom masom mogla bi razmotriti težinu u višem normalnom rasponu.

  • Za osobe u dobi od 18 do 25 godina prosječna težina je oko 61 kg. Mlade žene u dvadesetima obično imaju povoljan metabolizam, no preporuča se redovito vježbanje tri do četiri puta tjedno. Predložene aktivnosti uključuju kardio i aerobne vježbe, vožnju bicikla, brzo hodanje i plivanje.

Nutricionistica Branka Mirković navodi da je optimalna težina za one koji su vitkiji u ovoj dobi 55 kg, dok bi oni srednje tjelesne građe trebali imati 61 kg, a osobe krupnije građe trebale bi imati 67 kg.

Za postizanje i održavanje idealne tjelesne težine preporuča se prehrana bogata ribom i mesom, mliječnim proizvodima umjerene masnoće, cjelovitim žitaricama, te voćem i povrćem. Oni koji više vole slatko mogu povremeno uživati ​​u čokoladi. Općenito, osobe u dobi od 25 do 40 godina obično teže oko 62,5 kg. Žene u tridesetima obično počinju primjećivati ​​polagani pad stope metabolizma, što dovodi do laganog povećanja težine; usprkos tome, skidanje viška kilograma još uvijek je moguće.

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here