Porodica Živojinović je veoma cijenjena u Srbiji i poznata je po tome da svoju porodicu uvijek drže na okupu. Lepa Brena je poznata pjevačica koja jasno postavlja granicu između privatnog i profesionalnog života. Prethodno su domaći mediji objavili da je diva izrazila interes za suradnju sa svojim posinkom Filipom Živojinovićem, koji inače vodi jednu producentsku kuću.
Naposljetku je odbila priliku za suradnju, navodno zbog financijskih poteškoća. Kako prenosi Kurir, Brena i Filip su planirali da sarađuju na projektu; međutim, nakon uvida u troškovnik, odustala je od te ideje jer je njegov prijedlog ocijenjen preskupom. Zaposlenik je istaknuo da postoji razlika između usluge i druženja.
Javnost smatra da ovaj izbor nije loše utjecao na obitelj Lepe Brene, koja se i dalje zalaže za pozitivne obiteljske odnose.
Filip je prepoznat kao značajan zagovornik svoje supruge, Aleksandre Prijović, te ima aktivnu ulogu u njezinim profesionalnim nastojanjima pomažući u odabiru pjesama i montaži za njezine albume. Izvještaji govore da je Aleksandra za jedan od svojih albuma izdvojila čak 400.000 eura, što ga čini najskupljim spotom u regiji.
Naime, Prijović je za kinematografsku obradu balade ‘Zvuk tišine’ izdvojio 40.000 eura. Iako Filip i njegova produkcijska kuća nisu bili uključeni u ovaj projekt, on ga je prepoznao kao mudru investiciju. Na pitanje o izostanku suradnje s Brenom, nije želio izravno odgovoriti, ali je iznio svoje mišljenje o Aleksandrinoj inicijativi. Produkciju spota za ‘Sound of Silence’ radila je ‘Visual Infinity’, a ne moja tvrtka.
Filip je istaknuo kako on i Aleksandra inače izbjegavaju razgovarati o financijskim brojkama jer smatra da često previše otkrivaju bit svojih razgovora. Ipak, uobičajeno je mišljenje da Lepa Brena nije igrala nikakvu ulogu u njihovim financijskim izazovima, dok je Aleksandra od samog početka ključan izvor ohrabrenja i podrške.
- Istaknula je Aleksandrine izuzetne sposobnosti, ustvrdivši da je čeka zapažena karijera. Njezina je prosudba, zapravo, potvrđena. Dok se ona inače odlučuje za diskreciju i svoje objave ograničava na tisak, on je nagovijestio mogućnost suradnje s Aleksandrom. Napomenuo je kako mu je, unatoč neupuštanju u razgovore na tu temu, surađivati s njom prilično izazovno.
BONUS TEKST
Ova pojava utjecala je na sve nas, često nas čineći nesvjesnima njezine važnosti. Jeste li ikada otišli u voćarnu i naišli na banane koje su već pocrnjele ili jabuke koje izgledaju manje svježe? Na sličan način, čak i s povrćem koje je poznato po svojoj trajnosti, poput luka ili krumpira, može biti obeshrabrujuće pronaći samo proklijale krumpire ili pomalo mekane ili oštećene lukove u trgovini. Vaša zbunjenost proizlazi iz razumijevanja da ti artikli obično imaju dug rok trajanja; međutim, ključno je napomenuti da ovo predstavlja jednu od najraširenijih strategija koje koriste marketinški stručnjaci.
Budite oprezni kako biste izbjegli zanemarivanje čak i najhrabrije prijevare vezane uz “zdravu” hranu! Trgovci imaju minimalnu motivaciju da se suzdrže od prodaje svojih proizvoda, što objašnjava njihovu sklonost prezentiranju voća i povrća koje je ili manje privlačno ili nije svježe. Brojne dokumentarne serije ilustriraju značajnu količinu bačene hrane godišnje, što se uglavnom može pripisati sklonosti potrošača prema voću i povrću koje izgleda besprijekorno.
U ovom trenutku bitno je razmisliti o namjeni nabavljene hrane.
Ako namjeravate uživati u svježem voću i želite održati njegovu održivost više dana, preporučljivo je odabrati čvrste primjerke koji će nastaviti sazrijevati ako ih držite u kuhinji. Suprotno tome, ako je vaš cilj stvoriti jelo, važno je prepoznati da voće koje je prešlo vrhunac svoje zrelosti može ponuditi ukusnije iskustvo od voća koje je potpuno svježe. Posljednje ubrano voće i povrće obično se nalazi ispod ili iza istaknutih artikala, budući da dobavljači daju prednost prodaji proizvoda kojima se približava rok trajanja.
Štoviše, mudro je ispitati vrste jogurta koje treba isključiti iz razmatranja. Zabilježite radnje koje se događaju u okruženju trgovine oko vas. Opažate li zaposlenika kako “pretura” po minuciozno posloženom voću, iako je gajba kojom upravlja puna i u blizini nema kolica s dodatnim voćem? To znači da se obnavljanje zaliha ne provodi jer je većina tog voća već prodana.
Njegova se dužnost, naime, sastoji od postavljanja nedavno nabavljenih artikala na teže dostupna područja, dok na vrh aranžira manje svježe ili vizualno neatraktivno voće kako bi prvi promovirao njihovu prodaju. Imate pravo raspitati se kod te osobe o dostupnosti svježeg voća; međutim, odabir preuzimanja dodatnih artikala iz skladišta ovisi o politici trgovine. Najjednostavniji pristup pronalaženju svježih proizvoda je osobni pregled prostora ispod vidljivog voća ili povrća.