Oglasi - Advertisement

Ruski doktor koji je  specijaliziran za tradicionalnu medicinu otkrio je metode čišćenja crijeva od parazita i razjasnio prirodu smrti ovih organizama koji nam zagorčavaju život.

Sadržaj se nastavlja ispod oglasa

Marva Vagarshakovna Oganyan, ruska biokemičarka i doktorica prirodne medicine, ima 45 godina iskustva u medicini i laboratorijskim istraživanjima. Tijekom svog profesionalnog puta velikodušno je dijelila svoja znanja i spoznaje s javnošću, s ciljem da pomogne pojedincima u poboljšanju zdravlja i poboljšanju kvalitete života.

Njezine teorije temelje se na istraživanjima koja istražuju temeljne uzroke modernih bolesti, što uključuje alergije, hipertenziju, rak, dijabetes i razna druga stanja koja konvencionalna medicina kategorizira kao “bolesti modernog načina života”.

Marwa daje jasne smjernice kojih se treba pridržavati kako biste održali zdravo tijelo i bistar um.

Izbor kuhinje

Nitko ne želi doživjeti bolest. Sasvim je prirodno željeti stanje blagostanja bez boli, jer bolest predstavlja istinsku povredu tijela. Marwa tvrdi da pojedinac modifikacijom prehrane može transformirati cjelokupno svoje postojanje, napominjući da pravilna prehrana ne samo da mijenja fizičku formu, već utječe i na psihičko stanje.

Moderna medicina bavi se simptomima bolesti, a ne samim temeljnim stanjem.

Simptomi se ne mogu trajno eliminirati; mogu se samo privremeno smiriti. Međutim, oni se neizbježno vraćaju, bilo u izvornoj manifestaciji ili u potpuno drugačijem obliku. Najviše zabrinjava sklonost da bolest postane kronična ili da se razvije u teže stanje.

Na primjer, ako ste u djetinjstvu imali česte napade upale pluća, ne čudi da biste mogli dobiti rak dojke u dobi od 35 godina. Prema Marvi, takvi prijelazi između bolesti prirodan su fenomen, ali još uvijek zbunjuju mnoge medicinske stručnjake. Liječnik upozorava da će se sve tegobe koje su vas mučile u mladosti u određenoj mjeri manifestirati u odrasloj dobi.

Smrtnost dolazi iz srži nečijeg bića.

Vratimo se u razdoblje djetinjstva. Osim prehlade i upale grla, koje još bolesti muče djecu? Stanja kao što su ospice, zaušnjaci i rubeola kategorizirana su kao dječje bolesti jer se prvenstveno javljaju u ovoj fazi života i imaju tendenciju da traju u odrasloj dobi.

Djeca su oboljela od ovih bolesti zbog veće prisutnosti ‘materijala’ u njima koji je sklon razvoju virusa odgovornih za takve bolesti. To postavlja pitanje: zašto djeca doživljavaju ova stanja češće nego odrasli? Objašnjenje je jednostavno – dječji se organizam susreće s raznim zagađivačima koji se nakupljaju u crijevima.

U prirodnoj medicini postoji izreka koja kaže da smrt dolazi iz crijeva, a ta je izjava doista doslovna. Pridržavanje načela redovitog čišćenja crijeva moglo bi značajno produžiti životni vijek i cjelokupno zdravlje. Posljedično, važnost naših prehrambenih izbora ne može se precijeniti.

Adekvatna i neadekvatna prehrana

Iako je hrana nedvojbeno značajan blagoslov, ona se može pretvoriti u značajnu štetu.
Nekvalitetnu hranu karakterizira prisutnost u menzama te konzumacija u vrtićima, školama, bolnicama i vojnim sredinama. To predstavlja stvarnu prijetnju javnom zdravlju. Kao izravna posljedica, djeca u vrtićima često obolijevaju. Nasuprot tome, švicarski vrtići djeci daju voće, salate i čaj zaslađen medom. Takve ponude su dovoljne da osiguraju da djeca ostanu i fizički i mentalno zdrava.

  • Crijeva sadrže ostatke fekalnih tvari, raspadnutu i djelomično raspadnutu sluz, kao i žive, poluaktivne i mrtve parazite. Određene hranjive tvari moraju proći kroz stijenke crijeva; međutim, taj proces ometa nakupljanje otpada. Zbog toga je ključno održavati pravilnu prehranu jer skladan odnos biokemije organizma i hrane koja se konzumira olakšava čišćenje organizma i smanjuje vjerojatnost razvoja bolesti.

POKLANJAMO TI KNJIGU BESPLATNO!

Upiši svoj email i preuzmi knjigu "Astrologija nije bauk"! Zaviri u tajanstveni svijet zvijezda i otkrij kako zvjezdana magija može promijeniti tvoj pogled na sebe i svijet oko tebe!

Jedan klik te dijeli od tvoje knjige i novih spoznaja!

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here