Svetlana Ceca Ražnatović jedna je od najpoznatijih pjevačica u našoj zemlji, a prepoznata je po popularnim pjesmama kao što su “Trepni”, “Idi dok si mlad” i “Doktor”. Sa Arkanom Ražnatovićem pjevačica ima dvoje djece: pjevačicu Anastasiju Ražnatović i boksera Veljka Ražnatovića.
Prije desetak godina njezin je koncert na Ušću bilježio rekorde posjećenosti, a njezin privatni život i dalje je tema koja jako zanima javnost.
Ceca se često našla u društvu mačo muškaraca, a mediji su je često prikazivali kao emotivnu vezu s mnogima od njih. Zadivljujuća slika drvosječe koju je u spotu oživio Đorđe Duvnjak zadržala se u glavama brojnih žena. U trenutku pojavljivanja u spotu Đorđe je imao samo 23 godine. Bio je među našim najuspješnijim modelima, postigavši izuzetan uspjeh u industriji. U spotu je dočarao drvosječu na kojeg Ceca nailazi u šumi, što dovodi do dramatične transformacije u njegovom životu kada ga odvedu u grad.
- Prije šest godina maneken Florijan Muntenau zaokupio je pozornost domaćih medija pojavljivanjem u spotu Cece Ražnatović “Anđeo drugog reda”. Njihovo pojavljivanje kao para potaknulo je glasine o potencijalnoj romansi. Tada su se pojavile informacije da ga je poljubila Ceca Ražnatović, a čini se da se slična nagađanja ponovno pojavljuju. Unatoč stalnim tvrdnjama o njihovoj ljubavnoj vezi, diva je odlučno opovrgla te tvrdnje, ističući umjesto toga duboko prijateljstvo koje održava s Florianom.
Nakon duljeg razdoblja razdvojenosti ponovno su se okupili u Münchenu. Ceca je ispričala da su razgovarale nakon njenog nastupa, što je dovelo do nezaboravnog zajedničkog iskustva. No, nakon što je nježno pomilovala zgodnu manekenku po obrazu, ponovno su se pojavile nedoumice oko njihove veze. Ipak, ponovno je potvrdila da se radilo samo o iskrenom prijateljstvu.
BONUS :
U posljednje vrijeme ova se tema često govori, a danas predstavljamo različite metode kako prepoznati psihopata u svojoj okolini. Shvaćali vi to ili ne, oni su svakako prisutni.
Obratite pozornost na različite karakteristike i značajke ljudi s kojima se susrećete, jer ti manji elementi mogu pružiti važne informacije o njima. Ova metoda će vam pomoći da shvatite identitet vašeg sugovornika. Ako sretnete nekoga tko pokazuje naglu impulzivnost, neuljudnost, ravnodušnost prema vašim emocijama i manipulativne sklonosti, to može značiti da imate posla s psihopatom. Ova se etiketa često koristi za osudu onih čije ponašanje smatramo nepoželjnim.
Ključno je priznati da ovo predstavlja ozbiljan problem mentalnog zdravlja. Kako biste spriječili krivo označavanje pojedinaca koji ne odgovaraju ovom profilu, razmotrite sljedeće znakove koji mogu sugerirati da je netko psihopat! Živčani sustavi psihopata organizirani su na način koji ih tjera da traže uzbudljiva iskustva kako bi postigli osjećaj normalnosti. Njihova sklonost prihvaćanju rizika često povećava njihovu privlačnost u društvu, osobito među osobama suprotnog spola.
Pravi psihopat obilježen je intenzivnim izražavanjem ljutnje. U slučajevima nasilja u obitelji osobe koje pokazuju psihopatske osobine često pokazuju ili fizičku ili verbalnu agresiju. Ovaj značajan poremećaj osobnosti manifestira se u različitim okruženjima, uključujući radno mjesto, obrazovne ustanove, unutar obitelji i među prijateljima, utječući na ljude od njihove mladosti preko tinejdžerskih godina pa sve do odrasle dobi.
Za razliku od patoloških lažljivaca, koji izmišljaju priče iz nužde, laži psihopata strateški su usmjerene prema određenim ciljevima. Oni vješto koriste manipulaciju kako bi osigurali prednost, često na radnom mjestu ili kako bi dominirali svojim partnerima. S uvjerenjem u vlastitu superiornost nad drugima, psihopati pokazuju minimalno obzira prema štetnom ponašanju u koje se mogu uključiti. Njihovi su odgovori nepredvidivi i ne može se predvidjeti kada bi neočekivano mogli postati agresivni.
Često se vode svađe bez smirene obrane svojih stajališta. Među tim osobama prevladava financijska neodgovornost jer često krše zakone i ne plaćaju alimentaciju. Mnogi također imaju sklonost upuštanju u manje kriminalne aktivnosti. Oni koji pokazuju psihopatske osobine često govore o preboljeloj teškoj bolesti koja bi se mogla vratiti, prvenstveno tražeći pozornost. Bivši partneri često su prikazani kao nestabilne osobe koje su ih maltretirale ili dominirale na neki način.
- Pojedinci koji pokazuju psihopatske osobine često brzo reagiraju u društvenim situacijama. Tijekom prvog susreta, mogli bi vas obasuti laskanjem, etiketirajući vas kao lijepu i inteligentnu dok vam nude pretjerane pohvale. Ova taktika ima za cilj iskoristiti vaše ranjivosti. Na primjer, ako ste zabrinuti zbog svoje težine, mogli bi pohvaliti vašu tjelesnu građu, a ako ste više introvertirani, mogli bi pronaći zabavu u vašim pokušajima humora.